Bursalı anne ve oğlu Üsküp’te öldürüldü

3 ay önce Makedonya’nın başkenti Üsküp’te dünya evine giren Bursa’lı genç iş adamı Samet Selçuk, Annesi Gülçin Erçoban ile birlikte kaldığı kayınpederine ait evde tabanca ile öldürülmüş halde bulundu. Olayın gasp olma ihtimali üzerinde duran Makedon polisi cinayet ile ilgili soruşturma başlatırken anne ve oğlunun cenazeleri memleketleri Bursa’ya gönderildi.

30 Temmuz 2015 Perşembe, 12:41
silah baskin

anne ann anne ogul

İddiaya göre Merkez Osmangazi ilçesi Panayır Mahallesi’nde ikamet eden ve Bursa – İstanbul karayolu üzerinde halı saha ve mobilya mağazası sahibi olduğu öğrenilen Gülçin Erçoban(58), 29 yaşındaki oğlu Samet Selçuk’u yaklaşık üç ay önce Makedonya’nın başkenti Üsküp’te evlendirdi. Geçen Pazartesi günü Makedonya’nın başkenti Üsküp’e giden anne ve oğlu, Samet Selçuk’un kayınpederi N.A.’nın evinde konaklamaya başladı. Önceki gün meydana gelen olayda, anne ve oğlu evin alt katında, ev sahipleri de üst katta uyumak için odalara çekildi. Sabah 05.30 sularında Üsküp’ün Kozle semtindeki eve ihbar üzerine giden polis ekipleri, Bursalı anne ve oğlunun cansız bedenleriyle karşılaştı.

İlk belirlemelere silahla vurularak öldürülen anne ile oğlunun cinayete kurban gittikleri ifade edildi. Makedon polisi, cinayetin kim veya kimler tarafından neden işlendiğini araştırırken acı haberi alan aile yakınları cenazeleri teslim almak için Üsküp’e hareket etti. İşlemlerin tamamlanmasıyla Türkiye’ye getirilecek olan anne ve oğlun cenazelerinin Bursa’da toprağa verileceği belirtildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>