Son Dakika
28 Ekim 2016 Cuma

Bursa’daki Suruç eyleminde bir polis yaralandı

Bursa Fomara Meydanı’nda 31 vatandaşın hayatını kaybettiği Suruç olayı protestosunda 1 polis memuru yaralanırken, kullanmakta olduğu kamerası ise kullanılamaz hale geldi.

21 Temmuz 2015 Salı, 09:55
esp liler

Bursa Osmangazi ilçesi Fomara Meydanı’nda 20 Temmuz günü meydana gelen ve 31 vatandaşın hayatını kaybettiği Suruç olayı ile ilgili bir grup basın açıklaması yapmak için toplandı. Zaman zaman gerginliklerin yaşandığı eylemde 1 polis memuru çeşitli yerlerinden yaralanırken, kullandığı kamerası ise kullanılamaz hale geldi. Olayla ilgili Bursa Emniyet Müdürlüğü, “20 Temmuz 2015 tarihinde Şanlıurfa İli Suruç İlçesinde meydana gelen ve 31 vatandaşımızın hayatını kaybettiği menfur saldırı olayını protesto etmek amacıyla ilimizde de bir basın açıklaması yapılmak istenmiş ve Fomara Meydanı’nda yapılan basın açıklamasında grubun içerisinde bulunan bazı göstericiler tarafından görevli bir polis memuruna saldırıda bulunulması sonucu polis memuru çeşitli yerlerinden yaralanmış ve kullanmakta olduğu kamerası kırılmıştır” şeklinde yazılı açıklama yaptı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>