Son Dakika
17 Ocak 2017 Salı

Bursa’daki o şirkete kayyum atandı…

16 Mart 2016 Çarşamba, 20:51
20160316AW690279_02

Bursa’da ‘paralel yapı’ soruşturması kapsamında, Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi’ndeki İzgün Gıda ve Yemek Üretim A.Ş’ye mahkeme tarafından kayyum atandı.
Geçen yıl yapılan araştırmalar sonucu ele geçirilen belgelerin incelenmesinin ardından Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, 9 Şubat günü Bursa, İzmir, İstanbul ve Balıkesir’deki operasyonlarda 18 kişiyi gözaltına almıştı. İzgün Gıda ve Yemek Üretim A.Ş’nin ortaklarından iş adamı Muhittin Serdar D., firmanın genel müdürü Uğur E. ile Sadettin D., Yaşar K. ve Kadir B. mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.
Soruşturma kapsamında Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi’ndeki İzgün Gıda’ya polis eşliğinde kayyum atandı. Fabrika önünde Çevik Kuvvet polisleri önlem aldı. Polis ekiplerinin fabrika içerisindeki incelemeleri devam ediyor.
BURSA'DA YEMEK FABRİKASINA KAYYUM ATANDI

20160316AW690279_02

BURSA'DA YEMEK FABRİKASINA KAYYUM ATANDI

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>