Son Dakika
22 Ocak 2017 Pazar

Bursa’da yarın başlıyor…3 gün sürecek

Bursa’da bugün hava sıcaklığı 24 derece olarak ölçülüyor. Hava parçalı bulutlu. Yarından itibaren kenti gökgürültülü sağanak yağış etkisi altına alacak.

23 Nisan 2016 Cumartesi, 08:47
BURSA-MANZARA-3

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden edinilen bilgilere göre Bursa’da bugün hava sıcaklığı 24 derece olarak ölçülmekte. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Bursalıları parçalı bulutlu bir hava karşılıyor.
PAZAR GÜNÜ KÖTÜ HABER!
Bursa’da pazar günü tatil planı yapanlarıysa kötü bir haber bekliyor. Zira yarından itibaren kenti gökgürültülü sağanak yağış dalgası etkisi altına alacak.
Gökgürültülü sağanak yağış Bursa’da 3 gün boyunca etkisini devam ettirecek.
27 Nisan Çarşamba günü yağışlı hava dalgası Bursa’yı terk ediyor.
Öte yandan Bursa’da gece ve gündüz saatleri arasındaki sıcaklık farkı yüksek bu sebeple gece saatlerinde dışarıda olacakların tedbirli olmasında fayda var. Örneğin bugün 24 derece olarak ölçülen hava sıcaklığı gece 14 derece birden düşerek 10 derece seviyelerine gerileyecek.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>