Son Dakika
24 Ekim 2016 Pazartesi

Bursa’da bugün Başbakan var… Bu yollara dikkat!

Bursa’da cumartesi günü Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla yapılacak miting sebebiyle Gökdere araç trafiğine kapatılacak. Bursaray’da da düzenleme yapılacak

16 Mayıs 2015 Cumartesi, 08:00
bursa-da-sehirici-trafik-ve-yol-durumu

Cumartesi günü Başbakan Davutoğlu’nun, Bursa’da miting yapacak olması sebebiyle trafik yeniden düzenlenecek. Cuma gecesi 21.00 ile cumartesi günü 18.00’a kadar Gökdere bulvarı gidiş geliş olmak üzere araç trafiğine kapatılacak. Bu güzergahı kullanan araç sürücüleri ise alternatif yol olarak Ankara yolu, İstanbul yolu, İzmir yolu, Gençosman, Fevzi Çakmak Caddesi, İnönü Caddesi, Yeşil, Setbaşı ve Namazgah Caddesi istikametlerini kullanacak.

BURSARAY SEFERLERİNE MİTİNG AYARI
Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Gökdere Meydanı’nda yapılacak mitingi nedeniyle Bursaray seferlerine 16 Mayıs Cumartesi  günü düzenleme yapıldı.
Burulaş’tan konuya ilişkin yapılan açıklamada; “Bursa Valiliği İl Emniyet Müdürlüğü tarafından gelen talimatla, 16.05.2015 tarihinde Gökdere Bulvarında yapılacak miting nedeniyle; Bursaray seferleri Emek ve Üniversite yönünden gelen trenler için Demirtaşpaşa istasyonunda, Arabayatağı istikametinden gelen trenler için Davutdede istasyonunda sona erecektir. Bursaray yolcularının mağdur olmamaları için Merinos istasyonu ile Davutdede istasyonu arasında otobüslerle ring seferleri yapılacaktır” denildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>