Bursa’da teröre tepki yürüyüşü

Gelen şehit haberleriyle birlikte Bursalılar teröre tepki için yürüdü.

07 Eylül 2015 Pazartesi, 17:06
BURSA’DA TERÖRE TEPKİ YÜRÜYÜŞÜ

Gelen şehit haberleriyle birlikte Bursalılar teröre tepki için yürüdü.
Kent Meydanı’nda toplanan binlerce vatandaş, ellerinde Türk bayraklarıyla teröre tepki gösterdii. Grup, sloganlar atarak Heykel’de Atatürk anıtına kadar yürüdü. Burada oturma eylemi yapan grup, teröre tepki gösterdi. Heykel önünde bir süre oturan vatandaşlar, oturma eyleminin ardından dağıldı.
Grup adına açıklama yapan Selçuk Türkoğlu, “Acımız büyük. Allah mekanlarını cennet etsin. Acımızla birlikte sabırlar tükenmiştir. Türk milletinin artık ne verecek şehidi, ne verecek bir karış toprağı, ne de tahammülü kalmıştır. Biz Hepimiz Mehmetiz Platformu olarak arkadaşlarımızla tepkimizi yürüyüşümüzü gerçekleştirdik. Bundan sonra da süreci takip ederek, gerektiğinde gece, gerektiğinde gündüz, milletin, güvenlik güçlerinin, askerinin, polisinin yanında olduğunu yeniden ilan etmek üzere her zaman bir ve beraber olduğumuzu gösteriyoruz” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>