Son Dakika
23 Ekim 2016 Pazar

Bursa’da teröre lanet konvoyu

Bursa’nın Mudanya ilçesinde, bayraklarla süsledikleri araçlarıyla konvoy halinde tur atan şoförler, teröre lanet yağdırdı.

14 Eylül 2015 Pazartesi, 11:10
konvoy

Mudanya Otomobilciler ve Şoförler Odası ile Klasspor Kulübü’nüm ortaklaşa düzenlediği terörü tel’in mitingi ilgi gördü. Yıldıztepe mevkiinde toplanan taksici, minibüsçü ve kamyoncular, araçlarını Türk bayraklarıyla donattı. Şoför esnafı, Güzelyalı’ya kadar gidip tekrar Yıldıztepe’ye döndü. Şoförler, korna çalarak terörü protesto etti. Aynı anda Mütareke Evi önünde toplanan Klasspor sporcuları da pankart açarak terörü örgütü aleyhinde sloganlar attı.
Otomobilciler ve Şoförler Odası Başkanı Hikmet İlhan, şoförler olarak hain terör saldırılarını protesto etmek ve şehitleri anmak için araçlarıyla konvoy oluşturduklarını söyledi.
Klasspor Başkanı Şimşek de, “7 Haziran seçimlerinden sonra HDP’nin sözlerinden güç alan PKK’lı caniler ile onların iç ve dış destekçileri, polis ve asker demeden şehit kanı akıtmaya devam ediyor. Devletin uzattığı şefkat eline silahla cevap veren, bölgedeki hizmetleri yağmalayan, bölgenin kalkınmasını baltalayan bu insanlık dışı mahluklar, Türkiye dışında herkese hizmet etmekte ve onların maşası olmaya devam etmektedir. Operasyonları durdurmak için Danıştay’a başvuranları, basın adına bu ülkeyi kaosa sürüklemek isteyen gazeteci bozuntularını ve bu konuda yataklık eden sivil toplum örgütlerini şiddetle kınıyoruz” dedi.
Topluluk daha sonra olaysız bir şekilde dağıldı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>