Son Dakika
17 Ocak 2017 Salı

Bursa’da tarla tatbikatı…

Bursa’da yapılan tarla tatbikatında traktörler görücüye çıktı.

25 Mayıs 2016 Çarşamba, 18:45
tarla

Koç Grubu iştiraki olan Case İH marka, bahçe ve tarla serisi traktörlerinin denemeleri Mudanya’nın Dedeköy Mahallesi’nde yapıldı. Yüzlerce çiftçinin yer aldığı tatbikat renkli görüntülere sahne oldu. Türk Traktör Case İH’nın Bursa ve Bilecik bölge bayii olan Öz-Trak Özmenler Traktör’ün yetkili olduğu bölgede belirli aralıklarla düzenlenen tarla tatbikatlarının sonuncusu ilgi gördü. 500’ü aşkın çiftçi gün boyu tatbikat arazisinde test sürüşleri yapıp bilgiler aldı.
ÇİFTÇİLER TEST EDEREK ÖĞRENDİ
Öz-Trak Özmenler’in sahibi İbrahim Özmen, tatbikatta Case İH markasının yeni ürünü olan JXB bahçe serisinin de tanıtıldığını söyleyerek, “65, 78 ve 90 beygir gücünden oluşan 4 silindir iveco motoruyla ayrıcalık sağlayan Case İH JXB çiftçilerimizin yeni gözdesi olamaya aday” diye konuştu. Özellikle Mudanya, Osmangazi, Nilüfer ilçelerindeki bölge çiftçilerine hitap eden bahçe serisinin tanıtımına özen gösterdiklerini anlatan Özmen, “Bu tatbikatımızda özellikle bahçe serisini öne çıkarttık. Bu serinin en büyük özelliği 4 silindirde 65 ve 78 beygire sahip olması. Bu özelliğe sahip başka bir traktör yok. Bu da bizim bölgemiz için çok kullanışlı” şeklinde konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>