Son Dakika
28 Ekim 2016 Cuma

Bursa’da sürücüler çileden çıktı

Bursa’da belediye ekipleri trafiğin yoğun olduğu saatlerde yollarda çalışma yaparak vatandaşlara zor anlar yaşatıyor.

20 Haziran 2015 Cumartesi, 16:31
RAMAZANDA SÜRÜCÜLERE ÇİLE

Ramazan ayının sıcak yaz günlerine gelmesiyle zorlanan vatandaşlara, belediye ekiplerinin işgüzarlığı eklenince sürücüler çileden çıktı. Trafiğin yoğun olduğu saatlerde altyapı ve sulama çalışması yapılması Bursalıların tepkisine yol açtı.
Yol kenarlarında bulunan çimleri sulamak için trafiğin en yoğun olduğu saatleri seçen temizlik ekipleri, trafiğin metrelerce uzamasına sebep oluyor. Vatandaşlar ise sulama çalışmalarının trafiğin en yoğun ve iş çıkış saati olan akşam saatlerinde yapılmasına tepki gösterdiler.
Öte yandan şehir merkezindeki altyapı çalışmaları da trafiğin yoğun olduğu saatlerde devam edince Çatalfırın Şehreküstü arasında ve Haşimişcan Caddesi’nde uzun kuyruklar oluştu
Bursalılar, altyapı ve sulama çalışmalarının gece trafiğin tenha olduğu saatlerde yapılmasını, gerekirse belediyenin çalışanlara fazla mesai yaptırması gerektiğini dile getirdiler.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>