Son Dakika
22 Ocak 2017 Pazar

Bursa’da su kesintisi!

Bursa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (BUSKİ) tarafından yapılacak çalışmalar kapsamında Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım ve Gemlik ilçelerinde Mart ayında zaman zaman su kesintisi uygulanacağı belirtildi.

29 Şubat 2016 Pazartesi, 16:41
su su kesintisi musluk bardak

BUSKİ yetkililerinin açıklamasına göre su kesintisi yapılacak bölgeler ve kesinti tarihleri aşağıdaki gibidir:

NİLÜFER – Nilüfer İlçesi Minareliçavuş Mahallesi, Balat Mahallesi Barbaros Caddesi ve civarında 1 Mart Salı günü (YARIN) 08.00 ile 16.00 saatleri arasında su kesintisi yapılacaktır.

YILDIRIM – Yıldırım İlçesi Millet Mahallesi ve civarında, 2 – 3 Mart tarihlerinde (2 gün), 08.00 ile 18.00 saatleri arasında su kesintisi yapılacaktır.

GEMLİK – Gemlik İlçesi, Küçük Kumla Mahallesi’nde, 2 – 3 Mart tarihlerinde (2 gün), 08.00 ile 18.00 saatleri arasında su kesinti yapılacaktır.

OSMANGAZİ – Osmangazi İlçesi Demirtaş Mahallesi ve civarında, 2 Mart Çarşamba tarihinden itibaren 1 ay süreyle 08.00 ile 17.00 saatleri arasında zaman zaman su kesinti yapılacaktır.

Çalışmaların erken tamamlanması durumunda suların açıklanan zamandan daha önce verilebileceğini belirten yetkililer, vatandaşları tedbirli olmaları ve musluklarını kontrollü kullanmaları konusunda uyardı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>