Son Dakika
22 Ocak 2017 Pazar

Bursa’da su kesintisi…

Bursa’nın merkez Nilüfer ve Gemlik ilçesinde su kesintisi yapılacak. Buski’den yapılan açıklama şöyle:

25 Aralık 2015 Cuma, 00:18
su su kesintisi musluk bardak

Buski’den yapılan açıklama şöyle:

Bursa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (BUSKİ) tarafından yapılacak çalışmalar kapsamında Nilüfer ve Gemlik ilçelerinde su kesintisi uygulanacaktır.

BUSKİ yetkililerinin açıklamasına göre; yapılacak altyapı çalışmaları nedeniyle, Nilüfer İlçesi Balat Mahallesi Sıhhiye Cadde, Büyük Cadde, Cezaevi arasında ve civarında kalan sokaklarda, 28 Aralık Pazartesi ile 30 Aralık Çarşamba tarihleri ve 08.00 ile 17.00 saatleri arasında su kesintisi yapılacağı; Gemlik İlçesi’nde ise Küçük Kumla Mahallesi ve civarında, 4 Ocak – 4 Şubat tarihleri arasında zaman zaman su kesintisi yapılacağı bildirildi.

Çalışmaların erken tamamlanması durumunda suların açıklanan zamandan daha önce verilebileceğini belirten yetkililer, vatandaşları tedbirli olmaları ve musluklarını kontrollü kullanmaları konusunda uyardı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>