Son Dakika
18 Ocak 2017 Çarşamba

Bursa’da stadyuma çirkin saldırı…

Bursa’da amatör kümede mücadele eden Görükle İpekspor’un kullandığı stadyumu kimliği belirsiz kişi veya kişiler tahrip etti.

04 Şubat 2016 Perşembe, 14:44
saha

Bursa’da amatör kümede mücadele eden Görükle İpekspor’un kullandığı stadyumu kimliği belirsiz kişi veya kişiler tahrip etti.
Olay, Görükle Mahallesi’ndeki Görükle İpekspor Kulübünü’nün stadyumunda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, gece saatlerinde stadyuma gelen kimliği meçhul kişi veya kişiler, asma kilidi demirle kırdı. Ardından stadyuma giren şüpheliler, soyunma odaları, hakem odası ve depodaki eşyalara zarar verdi. Sabah saatlerinde stadyuma gelen görevliler polis haber verdi. Olay yerinde incelemelerde bulunan polis, şüphelilerin bulunması için tahkikat başlattı. Ayrıca tesislerdeki aynaya kalemle gülücük işareti yapıldığı görüldü.

stat
Görükle İpekspor Altyapı Antrenörü Polat Çalışkan, “Tesislerin girişindeki kapının camı kırılmış. Ayrıca dolaplarda bulunan spor malzemelerine zarar vermişler. Topları da falçatayla kesmişler. Depoda bulunan 1 adet kurutma makinesi çalınmış. Diğer makineler ise kullanılamaz hale getirilmiş. Bir tane de televizyonumuz kırılmış. Olayın ardından i aradık. Biz 51 yıllık köklü bir kulübüz. İlk defa böyle bir olayla karşılaşıyoruz. Amatör kümede mücadele ediyoruz ve bünyemizde yaklaşık 70 tane futbolcu var” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>