Son Dakika
16 Ocak 2017 Pazartesi

Bursa’da saatlerde yeni yıl kampanyası…

Yılbaşına sayılı günler kala firmalar yaptığı indirimlerle vatandaşın yüzünü güldürmeyi sürdürüyor. Pırlant Saat ise yaptığı ‘alışverişinizin yarısı değerinde hediye çeki’ kampanyası ile dikkat çekiyor.

15 Aralık 2015 Salı, 10:36
pirlant saat

Tasarımdan üretime ve satışa yarım asra yaklaşan bir tecrübeye sahip olan Pırlant, Türkiye’nin beş büyük ilinde bulunan toplam 22 mağazasında dünyanın en prestijli saat ve mücevher koleksiyonlarını müşterilerinin beğenisine sunmaya devam ediyor. İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa ve Antalya’daki mağazalarında müşterilerini yılbaşı kampanyası ile karşılayan Pırlant Saat, yaptığı ‘alışverişinizin yarısı değerinde hediye çeki’ kampanyası ile dikkat çekiyor. 150 liradan başlayan fiyatlar ile saat ve mücevheratları vatandaşların beğenisine sunduklarının ifade eden Pırlant Saat Koordinatörü Yavuz Türksev, “Yılbaşı yaklaşırken Pırlant Saat olarak bizim de kampanyamız var. Alışveriş yaptığınız tutarın yarısı kadar bir sonraki alışverişiniz için hediye çeki kampanyamız ile müşterilerimizi yeni yıla karşılıyoruz. Yani bin liralık bir alışveriş yapıldığında ikinci alışverişinizde 500 liralık ürünü bedava olarak mağazalarımızdan alabiliyorsunuz. Özel kampanyalı ürünlerimiz bütün mağazalarımızda mevcut. Geniş bir skalaya sahip olan Pırlant Saat’te her bütçeye göre ürün bulmanız mümkün” diye konuştu.

pirlant saatt
Türksev, Pırlant Saat’tin Anatolium Alışveriş Merkezi’ndeki mağazasında ise bu kampanyaların yanı sıra birçok saat markasında yüzde 50, mücevherlerde ise yüzde 70 indirim kampanyası bulunduğunu söyledi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>