Son Dakika
19 Ocak 2017 Perşembe

Bursa’da o dolmuşlar kaldırıldı

Başkan Altepe,T1 tramvay hattında yolcu taşıyan dolmuşlar artık kaldırılmıştır” dedi.

26 Eylül 2016 Pazartesi, 13:00
BURSA'DA KENT MEYDANI-HEYKEL DOLMUŞLARI KALDIRILDI SON 30 ADET KALMIŞTI ONLARDA TAKSİ OLDU

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, “Kent meydanı – Heykel arasındaki (T1 tramvay hattı güzergahında) yolcu taşıyan dolmuşlar artık kaldırılmıştır” açıklamasını yaptı.
Geçtiğimiz Perşembe günü yapılan Belediye Meclisinde konuyu gündeme taşıyan Altepe 1,5 senede 600 dolmuşun taksiye dönüştüğünü belirterek, “Bursalıların son 1,5 senede taksiyi kullanmaya alıştığını, taksiye dönüşmeyen sadece 30 tane Santral Garaj – Heykel hattında dolmuş kaldığını, verilen sürenin dolduğunu en kısa sürede onlarında taksiye döneceklerini söylemişti.
Altepe bugün resmi twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Kent meydanı – Heykel arasında (T1 tramvay hattı güzergahında) yolcu taşıyan dolmuşlar artık kaldırılmıştır” dedi. Altepe, Şehir içi trafiğin daha düzenli bir şekilde işlemesi için bu tür düzenlemelerin gerekli görülen farklı hatlarda da yapılacağını söyledi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>