Son Dakika
24 Ekim 2016 Pazartesi

Bursa’da o afişlere dikkat

Bursa Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polis Amirliği ekipleri, bir düğünde babaanne ile torununun maganda kurşunuyla vurulması üzerine, düğünlerde silah atılmaması için şehrin işlek caddelerine ve metro istasyonlarına afişler astı.

26 Ağustos 2015 Çarşamba, 12:25
184531-55dd7d9024523

Bursa’da düğünlerde havaya rastgele silah atılmasının önüne geçmek için kolları sıvayan Bursa Emniyet Müdürlüğü, ‘Düğün evi cenaze evi olmasın, ‘Silahla sevinmeye son’ sloganları ile vatandaşları bu konuda daha hassas davranmaya çağırdı. Düğünlerde silah atılmaması için şehrin işlek caddelerine ve metro istasyonlarına afişler asıldı.
Bütün ikazlara rağmen geçtiğimiz günlerde Bursa’da bir köy düğününde atılan maganda kurşunu babaanne ile torununu hastanelik etmiş, 16 yaşındaki Beyza Özer kaldırıldığı Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde bir hafta sonra hayatını kaybetmişti.

dugun evi

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>