Son Dakika
19 Şubat 2017 Pazar

Bursa’da maçta olaylar çıktı…

Bursa’daki maçta olaylar çıktı. İki takım taraftarları birbirini taşladı, polis suyla müdahale etti

30 Ekim 2016 Pazar, 17:00
BURSA’DAKİ AMATÖR KÜME MAÇINDA OLAYLAR ÇIKTI

 

BURSA’DAKİ AMATÖR KÜME MAÇINDA OLAYLAR ÇIKTI

Türkiye Bölgesel Amatör Lig 10. Grup’ta mücadele eden Yalovaspor ile Bursa Zaferspor’un Bursa’da oynanan maçında olaylar çıktı.
Bursa Atıcılar Sahasında oynanan maçın ilk yarısının bitimiyle taraftarların birbirleri aleyhine slogan atarak pet şişe ve taş atamasının ardından olaylar çıktı. Olay yerine sevk edilen çok sayıda çevik kuvvet ekibi müdahale etti. Maçın sonlarına doğru tekrar birbirleri aleyhinde tezahürat yapan iki takım taraftarları maçın bitiş düdüğüyle birlikte saha dışında birbirlerine saldırdı.

BURSA’DAKİ AMATÖR KÜME MAÇINDA OLAYLAR ÇIKTI
Taş, sopa, şişe ve döner bıçaklarıyla saldıran iki takım taraftarları çok sayıda aracın camlarının kırılmasına sebep oldu. Olaylara TOMA ile müdahale eden çevik kuvvet ekipleri iki takım taraftarlarını ayırdı. Otobüslere bindirilip gönderilen Yalovaspor taraftarına yol güzergahında taşlarla saldıran Bursa Zaferspor taraftarları otobüsün camlarını kırdı. Çıkan olaylarda iki Yalovaspor taraftarı yaralandı.
Olaylara müdahale eden çevik kuvvet ekipleri Yalovaspor taraftarlarını taşıyan otobüslere şehir çıkışına kadar eşlik etti.

BURSA’DAKİ AMATÖR KÜME MAÇINDA OLAYLAR ÇIKTI

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>