Son Dakika
21 Ocak 2017 Cumartesi

Bursa’da indirim çılgınlığı

Bursa’da ilk defa gerçekleştirilen Bursa Alışveriş Festivali (NUNFEST), büyük izdihama sebep oldu.

06 Şubat 2016 Cumartesi, 17:26
alışveriş 1

Seçkin markaların ürünlerine yüzde 70’e varan indirimle sahip olmak isteyen Bursalılar festival alanına akın etti.
Türkiye’nin tek muhafazakar cemiyet dergisi Nun’un düzenlediği NUNFEST, Bursalıların yoğun izdihamı ile karşılaştı. 2 bin metrekare alanda 60 seçkin markanın yer aldığı alışveriş festivalinde eşarptan mantoya, etekten gelinliğe, makyaj malzemelerinden ev gereçlerine kadar binlerce ürün bulunmakta. Orhaneli yolu üzerinde Gold Salon’da 3 gün boyunca sürecek olan festivali ilk gününde 15 bin kişi ziyaret etti. İlk günden gösterilen yoğun ilgi dolayısıyla Bursa’da olmaktan dolayı memnun kaldıklarını ifade eden genç kızları özel tasarımları ile mest eden Gönül Kolat, “Festival çok kalabalık. Bursa halkının büyük ilgisiyle karşılaştık. Birkaç saat içerisinde herkes buraya akın etti. Yoğun bir talep var. İnşallah bu şekilde devam edecek” diye konuştu.

alışveriş
Festival için İstanbul’dan geldiğini ifade eden kişiye özel tasarımlar ve stil danışmanlığı ile dikkat çeken Kübra Keskin, “Gerçekten gördüğüm kalabalık beni çok şaşırttı. Açıkçası böyle bir ilgi beklemiyordum. Bu tarz festivaller İstanbul’da daha popüler ama Bursa’da artık böyle organizasyonlarda yerini alacaktır. Böyle ilgiye çok sevindim” dedi.
Bursa’nın artık bu tip festivallere ihtiyacı olduğunu belirten Sema Sertalp ise, “Yapılan bu organizasyonlar Bursa’nın ekonomisine de katkı sağlayacaktır. Bursalı hanımların ve eşlerine hediye alacak erkeklerin 3 gün sürecek festivalde yüzde 70’e varan indirimlerden faydalanacağını düşünüyorum. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>