Son Dakika
23 Ekim 2016 Pazar

Bursa’da hangi yollarda çalışma var

Bursa şehirlerarası ve şehir içi güzergahlarda yol durumu şöyle olacak:

26 Haziran 2015 Cuma, 09:40
bursa trafik

Bursa Şehirlerarası Ve Şehir İçi Güzergahlarda
Trafik Ve Yol Durumu (26/06/2015)
-BURSA – Orhaneli Karayolu Ve Bursa-İzmir Karayolu Güzergahlarında Yol Genişletme Ve Düzenleme Çalışmaları İle İrfaniye Köprülü Kavşağı Yapım Çalışmaları Nedeniyle Şerit Daraltması Yapıldığından Çalışma Alanlarında Trafik Kontrollü Olarak Sağlanmaktadır.
-GEBZE-ORHANGAZİ-BURSA Otoyol Çalışmaları Kapsamında, İznik Kavşağı İnşaat Yapım Çalışmaları Nedeniyle Bursa-Yalova Yolunda Trafik Servis Yoluna Yönlendirilmektedir
-OSMANGAZİ İlçesi Cemal Nadir Caddesi, Ahmet Hamdi Tanpınar Caddesi Ve Altıparmak Caddelerinde Cephe Sağlıklaştırma Çalışması Yapılacağından Çalışmanın Olduğu Kesimlerde Şerit Daraltması Yapılacaktır.
-KARAYOLLARI 14. Bölge Müdürlüğü’nce, İnegöl-Bozöyük Ayr. Domaniç Yolunda Sanat Yapıları Ve Üst Yapı Çalışmaları Yapılacağından Oylat Ayrımına Kadar 6750m.’LİK Kesiminde Trafik Servis Yolundan Sağlanacaktır.
-“BURSA- İstanbul Yolunda Buttim Kavşağı Yapımı İşi” Kapsamında; Bursa-Yalova Anayolunda Üst Yapı İmalatlarına Başlanacağından, Çalışma Esnasında Anayoldaki Sağ Ve Sol Anayolları Sırasıyla Kapatılacaktır.
-GÖKDERE Kestel Arası Metro Duvarlarının Boyanması Çalışması Yapılacağından Şerit Daraltması Yapılacaktır. (09.03.2015 Den İtibaren 180 Gün)
-YILDIRIM İlçesi 75. Yıl Mahallesi Karagöz Caddesi Üzerinde Buski Çalışması Nediyle Trafik Akışı Esenevler Mahallesi Ercan Caddesi Ve Yazıcı Caddesinden Sağlanacaktır. (29.06.2015-15.07.2015)
Sürücülerimizin Kent İçi Hız Limitlerine Uymaları Ve Kontrollü Seyir Etmeleri, Çalışma Yapılan Güzergahlarda Dikkatli Ve Duyarlı Olunması, Trafik İşaret Ve İşaretçilerine Uymaları, Bilgi Levhaları İle Gösterilmiş Alternatif Güzergahları Tercih Etmeleri Gerekmektedir.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>