Bursa’da bugün su kesintisi var

Bursa Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (BUSKİ) tarafından yapılacak çalışmalar kapsamında, Nilüfer, Osmangazi ve Yıldırım ilçelerinde 21 Mayıs Perşembe günü su kesintisi uygulanacaktır.

21 Mayıs 2015 Perşembe, 11:09
su su kesintisi musluk bardak

BUSKİ yetkililerinin açıklamasına göre; yapılacak altyapı çalışmaları nedeniyle Yıldırım İlçesi Sinandede, Şükraniye ve Mehmet Akif Ersoy mahalleleri sınırlarında kalan; Fatih Sultan Mehmet Caddesi doğusu, Vatan Sokak, 6. Şirin Sokak ve 3. Nazlı Sokak ile 11. Okul Sokak güneyi, 7. Yeşil Sokak ile 1. Saygılı Sokak batısı ve 1. Mera Sokak, 1. Serin Sokak, 1. Şimşir Sokak ile 4. Meşeli Sokak kuzeyinde kalan bölge; Osmangazi İlçesi Tayakadın, Demirtaş ve Hacıilyas mahalleleri sınırlarında kalan, Haşim İşçan Caddesi kuzeyi, İnönü Caddesi batısı, Kıbrıs Şehitleri Caddesi güneyi ve 5. Güler Sokak, 10. Yavuz Sokak, Toplu Sokak ile Bahçıvan Sokak doğusunda kalan bölge; Nilüfer İlçesi Gümüştepe Mahallesi sınırlarında kalan Nilüfer Caddesi, Orhangazi Caddesi ile Kavakdere Caddesi kuzeyi, Güçlü Sokak ile Şimşek Sokak doğusu, Oğuzhan Sokak, Lefkoşe Caddesi ile Güldeste Sokak güneyi ve Ay Sokak, Selcan Sokak, Güven Sokak batısında kalan bölgede 21 Mayıs Perşembe günü 08.00 ile 22.00 saatleri arasında su kesintisi yapılacağı bildirildi.

Çalışmaların erken tamamlanması durumunda suların belirtilen zamandan daha önce verilebileceğini belirten yetkililer, vatandaşları tedbirli olmaları ve musluklarını kontrollü kullanmaları konusunda uyardı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>