Son Dakika
28 Ekim 2016 Cuma

Bursa’da bu yollar yarın kapalı…

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Cuma günü Bursa’da yapacağı açık hava mitingi öncesi hazırlıklar devam ederken, miting süresince bazı cadde ve sokaklar trafiğe kapatılacak.

15 Ekim 2015 Perşembe, 11:00
trafik

Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun 16 Ekim Cuma günü Bursa’da yapmayı planladığı miting öncesi hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Gökdere meydanında saat 14:00 ile 17:00 arasında yapılması planlanan açık hava mitingi öncesi 15 Ekim Perşembe günü akşam saat 21:00’da Gökdere Meydanı ile Ankara yolundan Gökdere çıkışı, Gökdere Meydanı Meydancık çıkışı, Atıcılar’dan Gökdere’ye çıkış, Haşimişcan Caddesi’nden Gökdere gidiş, Gökdere’den Acemreis Cami lambalara kadar gidiş ve geliş, Meydancık kavşağından Gökdere iniş ve çıkış, Yeşil Türbeden Meydancık iniş, Şenöz Lambalardan Meydancık iniş, Meydancık’tan Setbaşı çıkış, İncirli Caddesi’nden Meydancık gidiş, Mahmudiye Caddesi’nden Gökdere ve Meydancık Çıkış 16 Ekim Cuma günü saat 20:00’a kadar kapalı kalacak.

ALTERNATİF GÜZERGÂHLAR
Araç Sürücüleri miting süresince, İstanbul yolu, İzmir yolu, Gençosman, Fevzi Çakmak Caddesi, İnönü Caddesi, Yeşil Türbe istikametinden Setbaşı istikameti, Namazgah Caddesi, Teleferik istikameti, İpekçilik Caddesi, Beyazıt Caddesi, Ankara yolu istikameti ve Eğitim Caddesi istikametlerini kullanabilecekler.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>