Bursa’da bu tesis alarm veriyor

Bursaspor’a ait Osmangazi ilçesinin Nalbantoğlu semtindeki katlı otoparkın asansörlerinin arızası ocak ayından bu yana giderilemedi.

10 Eylül 2015 Perşembe, 11:00
nalbant

Bursaspor’un en önemli gelir kaynaklarının başında gelen Nalbantoğlu’ndaki katlı otoparkla alakalı vatandaşların şikayetleri ocak ayından beri sürüyor. Otoparkta bulunan asansörler vatandaşlara korku dolu anlar yaşatırken, otoparkı kullanan müşteriler uzun kuyruk oluşturuyor. Vatandaşlar tarafından sık sık arıza yaptığı gerekçesiyle şikayette bulunulan asansörlerden sadece bir tanesi çalışıyor.
Kış aylarında çatıdan başlayarak aşağı katlara kadar araçların üzerine akan yağmur suları yağışların kesilmesiyle sona erdi. Ancak, yaza doğru yağışlar bittiğinde bakım yapılacağını söyleyen yetkililerin hala tadilat yapmadığı iddia edildi. Akan sular ve rutubet yüzünden kopan betonlar ve ortaya çıkan demirler ise tehlike arz ediyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>