Son Dakika
23 Ekim 2016 Pazar

Bursa’da asfaltı böyle ağlattılar

901 kez izlendi, 04 Mayıs 2015 Pazartesi

Bursa’da bir araya gelen Doğan ve Şahin marka araç kullanıcıları drift yarışında kozlarını paylaştı. İzinsiz gerçekleşen gösterilerde pistte bulunan 2 kişinin ezilmekten son anda kurtulması dikkatlerden kaçmadı.


Gençler saatlerce asfalta lastik izi yapıp duman çıkardılar.
Bursa’da bir araya gelen Doğan ve Şahin marka araç kullanıcıları, tehlikeli drift gösteri düzenledi. Geçtiğimiz hafta içinde trafiğe kapalı bir alanda bir araya gelen modifiyeli araç sahipleri, izleyicilerin oluşturduğu halkanın ortasında hünerlerini sergiledi. Araçlarını yavaşça ısıtan sürücüler, daha sonra hızlanarak kendi eksenleri etrafında dönmeye çalıştı. İzleyenlerden bir kişinin kameraya çekerek sosyal paylaşım sitesine koyduğu görüntülerde, araçların arasındaki 2 kişinin ise ezilme tehlikesi atlatması dikkatlerden kaçmadı. Bir araç pistten çıkarken, bir raç da drift atamadı. Gençlerin tehlikeyi hiçe sayan pervasız hareketleri dikkat çekti.
Yapılan gösterilerin izinsiz yapılması ve yaşanacak bir kaza anında sağlık çalışanlarının alanda bulunmaması ise insan hayatının nasıl hiçe sayıldığını gözler önüne serdi.

Etiketler:

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>