Son Dakika
25 Ekim 2016 Salı

Bursa’da 6 partinin kardeşliği

Bursa’da daha önce çok sayıda başbakan ve parti liderinin miting yaptığı Şehreküstü Meydanı’na 6 farklı partinin yan yana açtığı seçim çadırında kardeşçe propaganda faaliyeti yapılıyor. Yan yana stant açan partililer şarkılar türküler eşliğinde 7 Haziran’da yapılacak seçimler öncesinde seçmene broşür dağıtıyor.

04 Haziran 2015 Perşembe, 12:14
secim

Türkiye genelinde yapılacak 7 Haziran seçimlerine sayılı günler kala partilerin propaganda faaliyetleri devam ediyor. Pazar günü yapılacak seçimler öncesi Fomara Meydanı’nda stant açan partililer dostluk rüzgarları estirdi. Bir çok partinin seçim standının yan yana olduğu görüldü. Stantlarında seçmene bilgiler veren partililer, seçimlerin dostluk havasında geçmesini diledi. AK Parti, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), Vatan Partisi, Bağımsız Türkiye Partisi (BTP), Saadet Partisi (SP), Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) gibi partiler stant açtı.
MHP Bursa milletvekili adayı Selçuk Türkoğlu, “Partilerin stantlarının hepsinin bir arada olması burasını panayır alınan çevirdi. Vatandaşlarda bu durumdan memnun. Vatandaşların yüzü gülüyor. Verdiğimiz broşürleri de alıyorlar. Bu tablo çok güzel” dedi.
Vatandaşlar ise partililerin bir arada olmasından dolayı mutlu olduklarını ifade ederek, “Çok güzel bir durum. Özlenen tablo. Bütün partilerin bir arada gösteri yapması hoş. Ama biraz da kafa karışıklığı. Bunlar bana biraz gereksiz geliyor. Aslında herkesin kafasındaki durum bir” diye konuştu

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>