Son Dakika
25 Ekim 2016 Salı

Bursa Valisi de armayı sırtladı

Bursaspor Kulübü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen ‘Armayı Sırtla’ projesi kapsamında, Bursa Valisi Münir Karaloğlu Bursaspor armalı 500 okul çantası alarak kampanyaya destek verdi.

15 Eylül 2015 Salı, 10:38
vali karaloğlu bursaspor atatürk stadı

Bursaspor ve Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğünün ortak projesi ‘Armayı Sırtla’ ile ilkokul seviyesindeki çocukların Bursaspor armalı okul çantaları ile ‘Ulu Şehir’de boy göstermeleri ve şehir bilinci kazanmaları hedefleniyor. Bursa Valisi Karaloğlu da projeye destek vererek Bursaspor armalı 500 okul çantası aldı.
Kampanyaya destek veren Vali Karaloğlu: “‘Armayı Sırtla’ kampanyası çerçevesinde Bursa Valiliği olarak biz de 500 okul çantası ile bu kampanyaya katıldık. Bursa kozmopolit bir şehir. Türkiye’nin tüm illerinden, Kafkasya’dan, Balkanlardan çok sayıda insan bu şehirde yaşıyor. Özellikle göç ile gelen çocuklarımızın kentlilik bilincini artırmak, Kente olan sevgilerini artırmak ve Kentin çok önemli bir marka değeri olan Bursaspor sevgisini çoğaltmak için kampanya düzenlendi. Güzel bir kampanya” dedi.
Bursa’da yaşayan miniklere Bursaspor sevgisi aşılamaya yönelik kampanyaya katılan Vali Karaloğlu, bu kente gönül veren herkesi ‘Armayı Sırtla’ kampanyasına katılmaya davet etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>