Son Dakika
24 Ekim 2016 Pazartesi

Bursa ticaretini Afrika’ya açacağız

AK Parti Milletvekili Adayı Kani Torun, Bursa’ya yapılacak yatırımlarla ilgili bilgiler vererek, “Bursa sanayisinin Afrika, Güney Doğu Asya, Güney Amerika gibi pazarlara açılması için Ticaret ve Sanayi Odası ile beraber çalışacağız. Ayrıca Bursa’yı özellikle sağlık ve kültür turizminde dünyaya açmak için beraber hareket edeceğiz. Afrika’daki ciddi ticaret imkanlarını Bursa ile buluşturacağız” dedi.

09 Nisan 2015 Perşembe, 08:39
afrikalilar

3 yıl Somali’de Büyükelçilik görevinde bulunan ve Türkiye’nin Afrika ile işbirliğinin gelişmesinde büyük katkı sağlayan AK Parti Bursa Milletvekili Kani Torun, İhlas Haber Ajansı (İHA) Bölge Müdürü İrfan Altıkardeş’i ziyaret etti.
Bursa’nın bir çok alanda ileriye gidebileceğine dikkat çeken Torun, “Hem turizmi, hem tarımı, özellikle sanayi ve ticareti de var. Tüm bu alanlarda Bursa’yı en iyi duruma getirmek için elimizden geleni yapacağız. Bursa sanayisinin Afrika, Güney Doğu Asya, Güney Amerika gibi pazarlara açılması için Ticaret ve Sanayi Odası ile beraber çalışacağız. Ayrıca Bursa’yı özellikle sağlık ve kültür turizminde dünyaya açmak içinde birlikte hareket edeceğiz” dedi.

“AFRİKA’NIN TİCARET İMKANLARIYLA BURSA’YI BULUŞTURACAĞIZ”
Bursa’nın Afrika kıtasına da ticaret yapması gerektiğini vurgulayan Torun, “Afrika bakir bir kıta. Çok ciddi ticaret imkanları var. Bu kıtanın ticaret imkanlarıyla Bursa’yı buluşturacağız. İkincisi, ayrıca yatırım anlamında Bursa sanayisinin ciddi alanda yatırım yapacağı alanlar var” rişe mohuxku, .
7 Haziran seçimleri öncesi Bursalılara mesajlar veren Torun, “7 Haziran’a kadar Bursalı hemşerilerimizle beraber her türlü çalışmayı yapacağız. 7 Haziran’da ise en iyi sonucu almak için elimizden geleni gayreti göstereceğiz” şeklinde konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>