Son Dakika
17 Ocak 2017 Salı

Bursa şehidini uğurluyor…

Bursa şehidini uğurluyor. Mardin’deki törenin ardından öğle vakti Yenişehir’e gelen cenaze, önce İvazpaşa’daki baba evine getirilecek. Daha sonra İkindi Vakti Mihraplı’da cenaze namazı kılınıp tören yapılacak. İkindi vakti Nilüfer’de bazı yollar kapatılacak. Cenaze Pınarbaşı Şehitliği’nde toprağa verilecek

16 Nisan 2016 Cumartesi, 12:22
543559728

Mardin’in Savur ilçesinde askeri aracın geçişi sırasında yola döşenen el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu 3 silah arkadaşıyla beraber şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Sinan Yaylı’nın (24) Bursa’daki baba ocağına ateş düştü.
Bursa’nın Merkez Osmangazi ilçesi Mollafenari Mahallesi’nde ikamet eden baba Ahmet ve anne Hacer Yaylı’nın 24 yaşındaki oğulları Jandarma Uzman Çavuş Sinan Yaylı’nın şehit haberi ailesi ve yakınlarını yasa boğdu.
Acı haberi Osmangazi Kaymakamı Enver Ünlü ve Jandarma Alay Komutan Yardımcısı Jandarma Albay Hakan Keskin ile askeri yetkililer verdi.
Şehadet haberini alan anne Hacer Yaylı fenalık geçirdi. Fenalık geçiren anne Yaylı’ya olay yerinde hazır bulunan 112 Acil Servis Ekiplerince müdahale edildi.
Acı haberini duyan Yaylı’nın akraba ve komşuları eve gelerek aileye taziyelerini iletti. Yakın bir tarihte nişanlandığı ve iki ablası olduğu öğrenilen şehit Yaylı’nın cenazesinin bugün ikindi vakti Bursa’da Mihraplı Camiinde toprağa verilmesi bekleniyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>