Son Dakika
17 Ocak 2017 Salı

Bursa Müftüsü’nden şok veda

Temmuz ayı başında görevimden affımı arz ettiğim talebim, başkanlığımızca da uygun görülmüştür

09 Ağustos 2016 Salı, 16:19
müftü mehmet emin ay

Bursa İl Müftüsü Prof. Dr. Mehmet Emin Ay, sağlık problemleri ve akademik çalışmalarının yoğunluğu sebebiyle görevinden ayrıldı.
Prof. Dr. Müftü Mehmet Emin Ay, Bursa Müftülüğü’nün internet sitesi ve sosyal medya üzerinden yaptığı görüntülü ve yazılı bilgilendirme mesajında, “Bir süreden beri devam eden sağlık problemlerim uzun süreli bir tedavi gerektirdiği için, Temmuz ayı başında görevimden affımı arz ettiğim talebim, başkanlığımızca da uygun görülmüştür. Bursa İl Müftülüğünde görev yaptığım dört yıla yakın zaman içinde, her zaman yakın ilginize ve desteğinize mazhar olmaktan memnun ve mesrur olduğumu belirtmek ve şükranlarımı ifade etmek isterim” dedi.
Görev yaptığı süre içerisinde kendisine destek olan herkese teşekkür eden Ay, Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyeliğine döndü.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>