Son Dakika
18 Ocak 2017 Çarşamba

Bursa…Minik mankenler büyüklere taş çıkarttı..

Junioshow Fuarı kapsamında düzenlenen defilede podyuma çıkan minik mankenler, profesyonel mankenlere taş çıkarttı.

16 Ocak 2016 Cumartesi, 09:15
defile

Junioshow Fuarı kapsamında düzenlenen defilede podyuma çıkan minik mankenler, profesyonel mankenlere taş çıkarttı.
Bursa’da 2016 yılının ilk fuarı olan Junioshow Fuarı, bebe ve çocuk konfeksiyonu sektörüne hareketlilik kazandırmaya devam ediyor. 17 Ocak 2016 Pazar gününe kadar kapılarını ziyaretçilerine açacak olan fuar, 5 yıl aradan sonra sektöre ayrı bir heyecan kattı. Rusya, İran, Ukrayna, ABD, İngiltere gibi 30’u aşkın ülkeden çok sayıda alım heyetinin mercek altına aldığı fuarda düzenlenen defilede minik mankenler parmak ısırttı. Yeteneksizsiniz Yarışması’na katılarak beğeni toplayan Nüans Dans Okulu ve Minik Yıldız Anaokulu’nun öğrencileri, bebe ve çocuk konfeksiyonu firmalarının yeni kreasyonlarını sergiledi.
Bursalı firmaların özel tasarım ürünlerinin sergilendiği defilede, minik mankenlerin gösterileri programa renk kattı. Çok sayıda ziyaretçinin yakından takip ettiği defile boyunca çocuk mankenlerin gösterdiği performans profesyonel mankenlere taş çıkarttı. Büyük abileri ve ablaları gibi podyumda salınan çocuklar, aileleri ve izleyenler tarafından büyük beğeni topladı.
BTSO Yönetim Kurulu Başkan Vekili İsmail Kuş, Bursa’da bebe ve çocuk konfeksiyonuna yönelik Junioshow Fuarı’nın Bursa ekonomisine ve sektöre büyük bir heyecan kattığını söyledi. BTSO öncülüğünde yapılan fuarın firmalar için verimli geçtiğini vurgulayan İsmail Kuş, fuar boyunca düzenlenen etkinliklerin de fuara ayrı bir hava kattığını belirterek, “Hafta sonuna kadar sürecek olan fuar kapsamında bugüne kadar ki en kapsamlı bebe-çocuk defilesini gerçekleştirdik. Bu organizasyon fuara ayrı bir heyecan kattı” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>