Son Dakika
27 Ekim 2016 Perşembe

Bursa mehteranı coşturdu

Çanakkale’de Lapseki Belediyesi tarafından bu yıl 2’ncisi düzenlenen Ramazan etkinlikleri kapsamında Bursa Mehteran takımı tarafından muhteşem bir konser verildi.

29 Haziran 2015 Pazartesi, 09:29
LAPSEKİ'DE BURSA MEHTERANLI RAMAZAN COŞKUSU

Lapseki Belediyesi Sahil Sosyal Tesislerinde gerçekleşen konsere vatandaşların ilgisi yoğun oldu. İftar saatinde başlayan program, yatsı namazına kadar sürdü. İzleyen vatandaşların Mehteran takımının okuduğu marşları telefonlara kaydetmeleri ilgi çekti. Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, “Lapseki Belediyesi olarak her akşam iftar yemeği veriyoruz.çeşitli akşamlarda da Ramazan etkinlikleri düzenliyoru. Bu akşam Bursa Mehterini dinliyorsunuz. Bir sonraki programa semazen gösterisini izleyeceksiniz. Ardından Lapseki İlahi Grubu, müzik dinletisi, çocuk programı ve İbrahim Sadri’nin şiir dinletisiyle Ramazan etkinliklerimiz sona erecek.” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>