Son Dakika
24 Ekim 2016 Pazartesi

Bursa kulübüne TFF’den ödül

09 Eylül 2015 Çarşamba, 10:39
TFF’DEN ARABAYATAĞI’NA ÖDÜL

Gençler kategorilerinde yapılan değerlendirmede Türkiye 3.’sü olan Arabayatağı’na TFF tarafından ödül verildi.
Türkiye Futbol Federasyonu’nun 2014-2015 sezonunda U19, U17, U16, U15, U14 ve U13 takımlarının elde ettiği başarıları baz aldığı değerlendirmede Türkiye 3.’sü olan Arabayatağıspor Kulübü’ne Süper Amatör Lig kura çekimi öncesinde Türkiye Futbol Federasyonu tarafından ödül verildi. BASKF Başkanı ve aynı zamanda da Türkiye Futbol Federasyonu Amatör Kurul üyesi olan Cemal Vardar ile Futbol İl Temsilcisi Osman Kılıç, 7 bin TL’lik çeki Arabayatağıspor 2. Başkanı Mehmet Güleç’e verdi.
Başkan Cemal Vardar Arabayatağı’nı başarısından dolayı kutlayarak, “Bu başarı öyküsündeki en büyük etken uzun yıllardan bu yana planlı ve programlı çalışılmasıdır. Bütün kulüplerimiz de alt yapılarına önem verip, planlı ve programlı çalışmalar yaparak bu başarıları yakalayabilir. BASKF olarak Türkiye şampiyonalarına katılan takımlara hiçbir ilde olmayan destekleri veriyoruz” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>