Son Dakika
19 Şubat 2017 Pazar

Bursa ile Arpaçay’dan kardeşlik imzası

Büyükşehir Belediyesi ile Kars’ın Arpaçay Belediyesi arasında kardeşlik protokolü imzalandı.

20 Ekim 2016 Perşembe, 11:43
dfghljkmö

Bursa Büyükşehir Belediyesi ile Kars’ın Arpaçay Belediyesi arasında kardeşlik protokolü imzalandı.

BURSA İLE ARPAÇAY’DAN KARDEŞLİK İMZASI
Bursa ile Kars’ın Arpaçay ilçesini birbirine bağlayan protokol, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ile Arpaçay Belediye Başkanı Erçetin Altay tarafından imzalandı. Recep Altepe, Büyükşehir Belediyesi yeni binada gerçekleştirilen protokolün Bursa’dan Kars’a uzanan önemli bir kardeşlik adımı olduğunu ifade ederek, “Ülkemiz hızla gelişiyor, kalkınıyor. Bir yandan şehirlerimiz gelişirken, bir yandan da tüm bölgelerimizde aynı refah seviyesine ulaşılabilmesi amacıyla kardeşlikler tesis ediliyor” dedi.
Arpaçay Belediye Başkanı Erçetin Altay da, Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin faaliyetlerini yakından izlediklerini belirterek, “Büyükşehir Belediyesi’nin Bursa’da yapmış olduğu projeleri biz de Arpaçay’da Bursa’nın desteğiyle gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Bursa, tarihi, kültürü, ticaretiyle hep var olan bir şehir. Bursa’yı hizmetleriyle ilk sıraya yükselten Başkan Altepe’yi tebrik ediyorum” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>