Son Dakika
19 Ocak 2017 Perşembe

Bursa ihracatına ‘küresel fuar’ desteği

3 gün devam eden fuara 180 firma katılırken, yaklaşık 12 bin 500 kişi fuarı ziyaret etti.

18 Ağustos 2016 Perşembe, 15:57
BURSA İHRACATINA ‘KÜRESEL FUAR’ DESTEĞİ

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), firmaların yurt dışına açılmaları için fuar organizasyonlarına devam ediyor.
Bugüne kadar 3 bin 200’ü aşkın üyesini küresel fuar acentesi projesi ile dünyanın önemli fuarlarıyla buluşturan BTSO, üyelerinin ufkunu açan organizasyonlara devam ediyor. Proje kapsamında ayakkabı sektöründe faaliyet gösteren firma temsilcilerinin oluşturduğu heyet, Almanya’nın Dusseldorf şehrinde düzenlenen ‘GDS Uluslararası Ayakkabı ve Aksesuar Fuarı’nı gezdi. BTSO Meclis Üyesi Veys Faruk Balkanoğlu başkanlığındaki heyet, sektörün en önemli buluşması olarak gösterilen fuarda iş bağlantıları kurdu.

BURSA İHRACATINA ‘KÜRESEL FUAR’ DESTEĞİ
2016-2017 sonbahar ve kış sezonu ürünlerinin ilk kez görücüye çıktığı fuarda Bursa iş dünyası temsilcileri sektörün nabzını tuttu. Bursa iş dünyası temsilcileri, KOSGEB ve BTSO destekleriyle düzenlenen organizasyon sayesinde sektördeki son trend ürünleri görme imkanı yakaladıklarını söyledi.
3 gün devam eden fuara 180 firma katılırken, yaklaşık 12 bin 500 kişi fuarı ziyaret etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>