Bursa için var gücümüzle çalışacağız

AK Parti Milletvekili Adayı Kani Torun, Bursa için var güçleriyle çalışacaklarını söyledi.

08 Nisan 2015 Çarşamba, 17:07
kani torun

Başbakanlık Başdanışmanlığı görevinden istifa ederek milletvekili aday adayı olan Kani Torun, AK Parti Bursa milletvekili adayı oldu. Aday listelerinin açıklanmasının ardından açıklamalarda bulunan Torun, il ve ilçe teşkilatlarına teşekkür ederek, Bursa’ya yaraşır projeler üreteceklerini ve 2023 hedeflerine ulaşmak için var gücüyle çalışacaklarını belirtti. Torun, “Bursa’ya ve ülkemize milletvekili olarak hizmet etme noktasında çıktığımız aday adaylığı süreci boyunca ziyaretlerimizde bizleri yalnız bırakmayan ve desteklerini esirgemeyen kıymetli delegelerimize, sivil toplum kuruluşu temsilcilerimize, il ve ilçe teşkilatlarımıza, Bursa’nın çok daha iyi bir noktaya ulaşması için çalışan kıymetli dostlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.
Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu ile çalışma fırsatı bulduğunu ifade eden Torun, “Kendilerinin samimiyetini, çalışkanlığını ve Türkiye’ye olan sevdasını yakinen bilen birisiyim. Başbakanımızın yeni Türkiye için duyduğu heyecanı AK Parti teşkilatlarında da bizzat gördüm. Aday adaylığı süresince Bursa’nın bütün ilçe teşkilatları ile bir araya gelme şansım oldu. Teşkilatlarımız tepeden tırnağa seçimlere hazırdır. Bütün ön hazırlıklar tamamlanmış durumdadır” diye konuştu.
Bursa’nın başarı, güven ve istikrardan yana oy kullanacağını vurgulayan Torun, “Bursa’da seçim çalışmalarımızı bütün arkadaşlarımızla, adaylar ve aday adayları ile birlikte sürdüreceğiz. 2023 hedeflerine ulaşmak için var gücümüzle çalışacağız. AK Parti Türkiye sevgisinin, sevdasının partisidir. Bizler, milletimizden aldığımız güçle, sevgiyle hedeflerimizi hep daha yükseklere taşıma gayreti içerisinde olacağız, çalışacağız, koşturacağız ve Bursa’ya yakışır projeler üreteceğiz. Şimdi, konuşmanın değil hep birlikte Bursa için çalışmanın vaktidir. Bu temennilerle bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyor ve seçim sürecinde başarılar diliyorum. Allah, yar ve yardımcımız olsun” şeklinde konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>