Son Dakika
16 Ocak 2017 Pazartesi

Bursa Faruk Çelik’i bağrına bastı…Kurşunlara rağmen

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Faruk Çelik, “Tehditlere, kurşunlara, suikast girişimlerine rağmen, dualarınızla çok güzel oy oranlarına ulaştık” dedi.

02 Kasım 2015 Pazartesi, 13:32
faruk çelik vip

Seçim zaferinin ardından Bursa’ya gelen Çelik, Yenişehir Havaalanı’nda kendisini karşılayan coşkulu kalabalığa önemli açıklamalarda bulundu. Çelik “Seçim maratonunda Şanlıurfa’ya kadar gelen herkese çok teşekkür ediyorum. Gönlümüz Bursa’daydı, yüreğimiz için burası için atıyordu. Hepimizin yüreği Türkiye için atıyordu. Allah milletmizden razı olsun” diye konuştu.
Milletin gerekli cevabı sandıkta verdiğini ifade eden Çelik, şunları söyledi:
“Uzun süredir Türkiye’nin istikrarsızlaştırılması, özellikle Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan’ın elinin zayıflaştırılması için yapılan çalışmalara dün akşam halkımız gerekli cevabı verdi. Bursa’ya göre Şanlıurfa seçimleri biraz daha zor. Tehditlere, kurşunlara, suikast girişimlerine rağmen, bir çok istihbari çalışmalara rağmen çok güzel bir çalışma ve dualarınız ile Şanlıurfa yüzde 18’lik bir oy artışı ile oyumuzu yüzde 64,5’lere çıkardık”.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>