Son Dakika
21 Ekim 2016 Cuma

Bursa eğitimde çıtayı yükseltiyor

Bursa Valisi Münir Karaloğlu, Nilüfer İlçesinde eğitim alanındaki kamu yatırımlarını yerinde inceledi. Vali Karaloğlu, “Yaptığımız yatırımlarla Bursa’da eğitimin kalitesini daha da yukarı çekeceğiz” dedi.

06 Mayıs 2015 Çarşamba, 09:51
0

Bursa Valisi Münir Karaloğlu, Nilüfer ilçesinde bulunan Canaydın İlk Öğretim Okulu ek binası ,Doğanköy İmam Hatip Orta Okulu, Özlüce Mahallesinde bulunan İmam Hatip Orta Okulu ve Görükle Orta Okulu inşaatlarında incelemelerde bulundu. Yatırımların hız kesmeden devam edeceğini söyleyen Vali Karaloğlu, yapılan çalışmaların öğrencilerin ve eğitimcilerin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlandığını belirtti. Vali Karaloğlu, “Nilüfer’deki okul inşaatlarının bir kısmı bitme aşamasına gelmiş. Bir kısmının birinci ve ikinci kat betonları atılıyor. Ama hepsinin 15 Eylül tarihine kadar bitirilmesi noktasında müteahhitlerimizle anlaştık. İnşallah bu gezdiğimiz beş okulun tamamını 15 Eylül tarihine kadar teslim alacağız. Yeni eğitim öğretim yılında çocuklarımızın vatandaşlarımızın hizmetinde olmuş olacak. Hedefimiz eğitimdeki fiziki alt yapıyı her geçen gün daha iyiye götürmek. Buna bağlı olarak eğitimin kalitesini de yukarı çekmek istiyoruz. Çalışma arkadaşlarıma, kontrol teşkilatımıza ve müteahhitlerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>