Son Dakika
26 Ekim 2016 Çarşamba

Burası Bursa… Ağacın altında koma halinde bulundu

Bursa’nın Orhangazi ilçesinde bir genç, terminal yakınlarındaki bir ağacın altında baygın halde bulundu. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri genci hastaneye kaldırdı. Gencin uyuşturucu kullandığı için kendinden geçtiği ileri sürüldü.

28 Mayıs 2015 Perşembe, 11:19
agacin alti

Olay Orhangazi şehirlerarası terminal yanındaki yıkılan Marmarabirlik depolarının bulunduğu arazide yaşandı. Vatandaşlar ağacın altında hareketsiz yatan birini fark edince 112’ye haber verdi. Sağlık ekipleri olay yerine geldiğinde elinde uyuşturucu madde kullandığını gösteren pet şişe bulunan genci kendinden geçmiş halde buldu. Konuşamaz durumdaki şahsın 24 yaşındaki S.B. olduğu bildirildi. S.B. ambulansla Orhangazi Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Hayati tehlikesi olmayan şahsın daha önce de uyuşturucu madde kullanıp hastanelik olduğu öğrenildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>