Bu görüntü soyguncuyu ele verdi…

Bursa’nın Orhaneli ilçesindeki bir benzinlikte silahlı yağmaya karışan 4 kişiden 3’ü yakalandı.

26 Kasım 2015 Perşembe, 16:40
111

Bursa’nın Orhaneli ilçesindeki bir benzinlikte silahlı yağmaya karışan 4 kişiden 3’ü yakalandı.
Edinilen bilgiye göre, Orhaneli ilçesi Nalınlar Mahallesi’ndeki bir benzinlikte 8 Haziran Pazartesi günü saat 02.30’da sıralarında silahlı yağma olayı meydana geldi. Bunun üzerine olayı aydınlatmak için harekete geçen Bursa İl Jandarma Komutanlığı ekipleri 5 aylık bir çalışma neticesinde 4 şüphelinin kimliklerini belirledi. Kimlik bilgileri tespit edilen şüpheli şahıslara 18 Kasım Çarşamba günü adreslerinde eş zamanlı yapılan operasyon sonucu İ.A., A.G. ve M.İ.M. gözaltına alındı.
Şüphelilerin kiraladıkları araçlarla Gemlik Narlı Mahallesi’nde 8 Haziran Pazartesi, 26 Haziran Cuma ile 2 Temmuz Perşembe günlerinde meydana gelen otodan hırsızlık olayları ve Orhaneli Göktepe Mahallesinde 8 Haziran Pazartesi günü meydana gelen evden hırsızlık olaylarını gerçekleştirdikleri tespit edildi. Jandarmanın takibi sonucu faili meçhul 5 olay aydınlatıldı.
İfadelerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden İ.A. ve A.G. tutuklandı. M.İ.M. ise, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

zanli1

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>