Son Dakika
23 Ekim 2016 Pazar

Bu acıyı daha önce yaşayan birisi olarak…

- Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Gürsu Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız’ın vefat üzerine hastaneye gelerek Bursa Valisi Münir Karaloğlu’ndan bilgi aldı. Söylenecek bir kelime bulamadığını ifade eden Çelik, “Bu acıyı yaşamış birisi olarak, alçakça bir saldırıyı bir yere oturtmak gerçekten mümkün değil” dedi.

26 Mayıs 2015 Salı, 13:02
faruk celik

Gürsu Belediye Başkanı Cüneyt Yıldız, 6 gündür süren ölüm kalım mücadelesini kaybetti. Şevket Yılmaz Eğitim Araştırma Hastanesi’nde vefat haberini alan ailesi ve sevenleri yasa boğuldu. Hastaneye gelerek Bursa Valisi Münir Karaloğlu’ndan bilgi alan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, “Söylenecek bir kelime bulamıyorum. Milletin hizmetinde olan bir insandı. Bu acıyı yaşamış birisi olarak söylüyorum. İnsanların böyle menfur, amaçsız, hedefsiz ve alçakça yaptığı bir saldırıyı bir yere oturtmak gerçekten mümkün değil. Hiçbir gerekçesi yok. Hiç bir anlamı yok. Olur ki bir sebebe dayandırırsınız, ama ortada hiçbir şey yok. İnanın çok üzüntülüyüm. Ailesine, sevenlerine, bütün Gürsu’ya ve Bursa’ya sabırlar diliyorum. Yaşanan bu acı olay vesilesiyle kardeşimizin ne kadar baş tacı edildiğini gördük. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>