BTSO kalitesini tescil etti

Bursa iş dünyasına yönelik önemli projeleri hayata geçirerek uzmanlık merkezi haline gelen Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) ‘Akreditasyon Belge Yenileme Denetimleri’nden başarıyla geçerek, kalitesini bir kez daha tescilledi.

04 Şubat 2016 Perşembe, 07:53
İbrahim Burkay

Bursa iş dünyasına yönelik önemli projeleri hayata geçirerek uzmanlık merkezi haline gelen Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) ‘Akreditasyon Belge Yenileme Denetimleri’nden başarıyla geçerek, kalitesini bir kez daha tescilledi.

Bursa ekonomisinin çatı kuruluşu BTSO, üyelerine yönelik hizmet kalitesini bir kez daha kanıtladı. Merkezi Sicil Kayıt Sistemi’ne (MERSİS) geçen ve aynı zamanda çağrı merkezini, üye memnuniyet anketi uygulamasını ve elektronik randevu sistemini hayata geçiren BTSO, TOBB’un akreditasyon denetimlerini başarıyla tamamladı. TOBB’un 3. Dönem Akredite Belge Yenileme Denetimleri’ni üstün performansla geçen BTSO, çalışmaları ve ortaya koyduğu vizyonla Türkiye’deki oda ve borsalara örnek olmaya devam etti.

BTSO’DAN ‘A’ KALİTE HİZMET

Akreditasyon Belge Yenileme Denetimleri kapsamında Akreditasyon Sertifika Töreni, TOBB Ankara Merkez Binası Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. BTSO’yu temsilen Yönetim Kurulu Üyesi İlker Duran’ın katıldığı programa, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve çok sayıda iş adamı ile davetliler iştirak etti. Bakan Tüfenkçi ve TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, akreditasyon denetimlerinden ‘A’ kalite performans sergileyen BTSO’nun belgesini Yönetim Kurulu Üyesi İlker Duran’a takdim etti.

BTSO, akreditasyon denetimleri kapsamında yönetim mevzuatı, mali yönetim, insan kaynakları yönetimi, iş planlaması yönetimi, üye ilişkileri, kalite yönetimi gibi birçok alanda kalitesini kamuoyuna bir kez daha gösterdi.

BTSO, UZMANLIK MERKEZİ HALİNE GELDİ

BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, Oda olarak TOBB’un Türkiye’deki oda ve borsalara uyguladığı akreditasyon sisteminden başarılı bir şekilde geçmenin gurur verici olduğunu söyledi. Üye memnuniyetinin kendileri için büyük önem taşıdığını ifade eden Başkan Burkay, Bursa iş dünyasının ihtiyaçlarına kaliteli çözümler sunmaya devam edeceklerini söyledi. “Bursa Büyürse Türkiye Büyür” mottosundan yola çıkarak kente vizyon katan projeleri hayata geçirdiklerini belirten Burkay, BTSO’nun bir uzmanlık merkezi haline geldiğini dile getirdi.

BTSO, KALİTE ÇITASINI YÜKSELTİYOR

“Odamızda üyelerimize dönük hizmetlerimizin kalitesini ve farkını arttıracak çalışmaları sürdüreceğiz” diyen Başkan Burkay, üyelerinin beklentileri doğrultusunda başarılı hizmetlere imza attıklarını dile getirdi. 35 bini aşkın üye firması ve ortaklarıyla beraber 100 bine ulaşan üye sayısıyla Türkiye’nin en büyük ticaret ve sanayi odası olan BTSO’nun projeleri ile kent ekonomisine değer kattığını kaydeden Burkay, “TOBB tarafından yapılan Belge Yenileme Denetimlerinden Odamız bir kez daha başarılı çıktı. BTSO olarak her zaman kalite çıtamızı yükseltmeye devam edeceğiz” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>