Son Dakika
24 Ekim 2016 Pazartesi

BTSO Başkanı yoğun bakımda

13 Ağustos 2015 Perşembe, 10:34
BTSO’DAN BURSA EKONOMİSİNE 45 MİLYON DOLARLIK DOPİNG BURSALI FİRMALAR SIFIR MALİYETLE REKABETİNİ ARTTIRIYOR KOBİ’LER, EKONOMİ BAKANLIĞI VE BTSO DESTEKLERİYLE UR-GE PROJELERİNE KATILIYOR, MARKASINI GÜÇLENDİRİYOR BTSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI İBRAHİM BURKAY: "10 UR-GE PROJESİ’Nİ BURSA EKONOMİSİNE KAZANDIRMAK İSTİYORUZ"

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay kalp krizi geçirdi.
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, gece 23:30’da kalp krizi geçirdi. Evinde rahatsızlanan Burkay, yakınları tarafından getirildiği özel bir hastanede tedavi altına alındı. Burkay’ın Anjiyo ve by-pass tedavisinden sonra yoğun bakıma alındığı ve sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. İbrahim Burkay’ın eşi Betül Burkay ve oğullarının bekleyişi sürerken haberi alan yakınları da hastaneye akın etti. Ayrıca Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Recep Altepe, İlçe Kaymakamı, Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yusuf Ulcay ve iş dünyasının önde gelen isimleri de hastaneye gelerek Burkay’ın yakınlarına destek oldu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>