Son Dakika
22 Ocak 2017 Pazar

Soruşturmalar hızlansın çağrısı

FETÖ terör örgütü ile ilgili soruşturmaların hızla tamamlanacağına eminiz.

10 Ağustos 2016 Çarşamba, 14:03
İbrahim Burkay

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, Türkiye’nin geleceğine karşı FETÖ terör örgütü tarafından oluşturulan paralel devlet yapılanmasının bütün kurum ve kuruluşlardan silineceğine inandığını ifade etti.

Bursa iş dünyasının da içinde olduğu, ülke genelinde yürütülen soruşturma sürecini değerlendiren Başkan İbrahim Burkay, “FETÖ terör örgütü ile bağlantısı olan kişi ve kurumlarla ilgili yürütülen soruşturmaların hızla tamamlanacağına eminiz. Devletimize, adli makamlara ve emniyet güçlerimize bu noktada güveniyor ve tam destek veriyoruz. Titizlikle yürütüldüğünden kuşkumuzun olmadığı soruşturmaların ardından adaletin tam olarak tecelli edeceğine inanıyoruz” dedi.
Bütün kurum ve kuruluşların FETÖ terör örgütü ile bağlantılı paralel yapıdan temizlenmesi gerektiğinin altını çizen İbrahim Burkay, “Yaşadığımız bu dönemi de ülkemiz ve milletimiz için hayırlı görüyoruz. Kamudan özel sektöre, STK’lardan medyaya kadar her alanda gerçek vatanseverlerin iş başında olması gerekir. Güçlü bir demokrasi ve güçlü bir ekonomi ile Türkiye’mizi çok daha güzel yarınlara taşıyacağız. Bizim asli görevimiz, memleketimizin aydınlık geleceği için daha çok çalışmak, daha fazla yatırım yapmak ve daha fazla üretmektir. BTSO olarak bu noktada üzerimize düşenin gereğini en iyi şekilde yerine getirmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>