Son Dakika
16 Ocak 2017 Pazartesi

1,5 saat ecel terleri döktüler

1,5 saat boyunca kurtarılmayı beklediler. Zaman geçmek bilmedi

29 Haziran 2016 Çarşamba, 13:06
BOZULAN ASANSÖRDE 2 KİŞİ HASTANELİK OLDU

Bursa’nın Orhangazi ilçesinde meydana gelen olayda bir apartmanın asansörü üst kata çıkarken arıza yaptı. Asansörde bulunan 4 kişiden kapalı alan fobisi olan 2 kişi fenalık geçirince hareketli dakikalar yaşandı. 1 buçuk saat asansörde kalan 4 kişi için itfaiye, ambulans ve polis ekipleri seferber oldu.
Edinilen bilgiye göre, Orhangazi Muradiye Mahallesi Sümer Sokak’ta bulunan Çoruh apartmanında üst kata çıkmak için asansörü kullanan 4 kişi, arıza sebebiyle iki kat arasında mahsur kaldı.

HERKES SEFERBER OLDU
Aniden duran asansör içerisinden gelen sesleri duyan apartman sakinleri, durumu polise bildirdi. İtfaiye ve 112 Acil Servis ekiplerinin de seferber olduğu olayda asansör içerisinde kalan dört kişiden iki kişinin fenalaştığı öğrenildi. Panikle geçen 1 buçuk saat sonrasında olay yerine asansör servis ekipleri geldi.
BOZULAN ASANSÖRDE 2 KİŞİ HASTANELİK OLDU
2 KİŞİ HASTANELİK OLDU
Asansörde mahsur kalan dört kişiden Eylül G. (20) ve Gürsel K. (53) servis ekiplerinin müdahalesi ile çıkartılarak hazır bulunan ambulans ile Orhangazi Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak acil servis bölümünde tedavi altına alındı.
Asansörde süren 1 buçuk saatlik can pazarında fenalaşarak hastaneye kaldırılan iki kişinin de sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

BOZULAN ASANSÖRDE 2 KİŞİ HASTANELİK OLDU

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>