Son Dakika
23 Ekim 2016 Pazar

Bozuk yollar Bursalıları çileden çıkardı

Bursa’da şehrin göbeğindeki bulunan bozuk yollar ve düzenlenmemiş kaldırımlar, vatandaşı çileden çıkarttı.

12 Nisan 2015 Pazar, 17:50
0

Bursa’nın göbeğindeki bozuk kaldırım ve düzenlenmemiş yollar vatandaşı canından bezdirdi. Tahribata uğramış yollarda gitmek istemeyen sürücüler, çukurlara girmemek için kazaya davetiye çıkartıyor. Çukurdan kaçamayan araçlar, soluğu oto tamircisinde alıyor. Yaya kaldırımındaki yerinden çıkan taşlar, vatandaşlar ise zor anlar yaşattı. Taşlara takılmamak için büyü çaba sarf eden vatandaşlar, kimi zaman araç yoluna inerek ulaşımını sağlıyor. Yayaların ve araçların sürekli kullandığı yolun bu kadar içler acısı hale gelmesi vatandaşı çileden çıkarırken, yetkililerden biran önce konuya çözüm bulmasını istedi.
Yaya kaldırımı bulunmayan yollarda vatandaşların evlerine veya işyerlerine ulaşmaya çalışırken araçların 1 metre az mesafeden yanından geçmesi ise dikkatlerden kaçmadı. Kullanılacak başka bir yolun olmadığını iyi havalarda topraktan kötü havalarda ise asfalttan gitmek zorunda kaldıklarını belirten mahalle sakinleri, yaya yolunun biran önce yapılmasını istedi.
Çekirge, Muradiye, Setbaşı, Kükürtlü Caddesi’nde kardan dolayı yollarda çukurlar oluşması tepki topladı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>