Son Dakika
23 Ocak 2017 Pazartesi

Bozbey’den Nilüfer Belediyesi locasında inceleme

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda bulunan locayı gezerek incelemelerde bulundu.

09 Ağustos 2016 Salı, 13:18
BOZBEY’DEN NİLÜFER BELEDİYESİ LOCASINDA İNCELEME

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda bulunan locayı gezerek incelemelerde bulundu. Başkan Bozbey, Bursaspor’a desteğin her zaman süreceğini belirtti.

BOZBEY’DEN NİLÜFER BELEDİYESİ LOCASINDA İNCELEME
Bursaspor’a verdiği destekle her zaman yanında olduğunu gösteren Nilüfer Belediyesi, bu desteğini Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda (Timsah Arena) kiraladığı loca ile de sürdürdü. Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, yapımı tamamlanan ve iç tefrişatı Nilüfer Belediyesi tarafından yapılacak olan locada incelemelerde bulundu.
Nilüfer Belediyesi locasında yapılacak düzenlemelerle ilgili talimatlar veren Mustafa Bozbey, yeni statta Bursaspor’un başarılı olacağına inandığını söyledi. Nilüfer Belediyesi olarak Bursaspor’a bugüne kadar gerek teknik gerekse tesis anlamında önemli katkılar sağladıklarını kaydeden Bozbey, “Bursaspor bu şehrin en büyük markalarından birisidir. Bu markayı ulusal ve uluslararası arenada daha güçlü kılabilmek için tüm dinamiklerin bu takıma destek olması gerekir. Biz de belediye olarak ilk günden bu statta loca alarak desteğimizi sunduk. Bundan sonra da her zaman destek vermeye devam edeceğiz. İnanıyorum ki burada Bursaspor büyük başarılara imza atacak” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>