Son Dakika
18 Ocak 2017 Çarşamba

Bozbey’den Balat Doğa ve Bilim Yaz Okulu’na ziyaret

11 Ağustos 2016 Perşembe, 18:05
BOZBEY’DEN BALAT DOĞA VE BİLİM YAZ OKULU’NA ZİYARET

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Balat Doğa ve Bilim Yaz Okulu’nda çocuklarla bir araya geldi.
Yaz tatili boyunca çocuklara yönelik çok sayıda atölye düzenleyen Nilüfer Belediyesi’nin Balat Atatürk Ormanı’nda başlattığı Balat Doğa ve Bilim Yaz Okulu devam ediyor. 7-12 yaş grubundan Nilüferli çocukların katıldığı yaz okulunu ziyaret eden Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, çocuklarla bir araya geldi. Özlüce Mahallesi’nden çocukların katıldığı yaz okulunda çocuklarla buluşan Başkan Mustafa Bozbey, “Çocuklarımız Balat’ın doğal güzelliği arasında hem yeni arkadaşlıklar kuruyor bir taraftan da yeni bir şeyler öğreniyorlar. Bütün bir yılın stresini böyle güzel bir ortamda atıyorlar.

BOZBEY’DEN BALAT DOĞA VE BİLİM YAZ OKULU’NA ZİYARET

Nilüfer Belediyesi olarak yıl boyunca çocuklara yönelik farklı projeler üretiyoruz ve bu yaz da Doğa ve Bilim Yaz Okulu’nu hayata geçirdik. Nilüfer’in 20 mahallesinden çocukların katıldığı yaz okulu 26 Ağustos’a kadar devam edecek. Çocuklarımız burada bilim, drama, kukla atölyelerinde yeni bilgiler öğreniyorlar, bunun yanında ilk yardım ve çadır eğitimi alıp, deprem tatbikatına katılıyorlar. Yaz okuluna katılan çocuklarımızı kutluyorum. Ayrıca gönüllü olarak eğitim verenlere de teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>