Son Dakika
16 Ocak 2017 Pazartesi

Bozbey hemşehri derneklerini ağırladı

15 Mart 2016 Salı, 12:38
h3

Bursa’daki hemşehri derneklerini makamında ağırlayan Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, “Herkes doğduğu yerin de doyduğu yerin de kıymetini bilmeli” dedi.

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, makamında Erzincan, Gaziantep ve Niksar hemşehri derneklerini ağırladı.
Bursa Erzincanlılar Derneği’nden Tahsin Yıldız, Bursa Gaziantepliler Derneği’nden Bilal Şengüloğlu, Bursa Niksarlılar Derneği’nden de Nazmi Gökmen ve yönetimleri ile ayrı ayrı bir araya gelen Başkan Bozbey, hemşehri derneklerinin kent yaşamında önemli yeri olduğunu vurguladı. Hemşehri derneklerine her zaman gereken önemi verdiklerini kaydeden Başkan Mustafa Bozbey, “Bursa farklı bir mozaiğe sahip kent. Her ilden insanı ve farklı kültürleri barındıryor. Kültürel değerleri ve gelenekleri gelecek nesillere aktarmak önemli. Önemli olan insanın doğduğu yerin de doyduğu yerin de kıymetini bilmesidir” dedi.
Ziyarete gelen dernek başkanları ve yönetimleri de Başkan Bozbey’e çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi verdi. Dernek yöneticileri desteklerinden dolayı Başkan Bozbey’e teşekkür ettiler.
h1

h2

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>