Son Dakika
16 Ocak 2017 Pazartesi

Bozbey çocukların sünnet heyecanına ortak oldu

Tahtakale Muhtarlığı ve esnafı tarafından bu yıl 9. kez düzenlenen toplu sünnet şöleni, geniş katılımla gerçekleşti.

31 Temmuz 2016 Pazar, 16:16
BOZBEY ÇOCUKLARIN SÜNNET HEYECANINA ORTAK OLDU

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Tahtakale Muhtarlığı ve esnafı tarafından düzenlenen geleneksel sünnet şölenine katılarak, erkekliğe ilk adımını atan çocukların sevincini paylaştı.
Tahtakale Muhtarlığı ve esnafı tarafından bu yıl 9. kez düzenlenen toplu sünnet şöleni, geniş katılımla gerçekleşti. Tahtakale Çarşısı içinde düzenlenen şölene Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Nilüfer Belediyesi Başkan Yardımcısı Adil Kayaoğlu, CHP Bursa İl Başkanı Şadi Özdemir, siyasi parti temsilcileri, milletvekilleri, çarşı esnafı ve çok sayıda vatandaş katılarak çocukların sevincine ortak oldu.
İhtiyaç sahibi ailelerin, çocuklarının ilk mürüvvetini görme heyecanını yaşadığı sünnet şöleninde, bu yıl 31 çocuk sünnet olarak erkekliğe ilk adımını attı. Duaların edildiği etkinlikte semazen gösterisi de büyük ilgi gördü. Etkinliğin sonunda tören alanına gelen çocukları Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey yalnız bırakmadı.
Çocukları tek tek kutlayan Başkan Bozbey, Nilüfer Belediyesi Başkan Yardımcısı Adil Kayaoğlu ve CHP Bursa İl Başkanı Şadi Özdemir ile birlikte çocuklara günün anısına armağanlar verdi. Bozbey, aileleri de kutlayarak, etkinlikte emeği geçenlere teşekkür etti.
Çocukların ve ailelerinin büyük ilgi gösterdiği Başkan Mustafa Bozbey’e, Tahtakale Mahalle Muhtarı Mehmet Yavuz, desteklerinden dolayı teşekkür etti.
BOZBEY ÇOCUKLARIN SÜNNET HEYECANINA ORTAK OLDU

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>