Son Dakika
24 Ocak 2017 Salı

Bosch Fabrikası’nda büyük yarış…

BOSCH A.Ş fabrikasında 20.11.2015 tarihinde sabaha karşı saat 02:00’de başlayacak olan ve yaklaşık 6 bin 500 işçinin katılacağı sendika delege seçimleri öncesinde başkan adaylarının yoğun çalışmaları tüm hızıyla sürüyor

20 Kasım 2015 Cuma, 10:04
Bosch_Bursa_tesisleri

BOSCH A.Ş fabrikasında 20.11.2015 tarihinde sabaha karşı saat 02:00’de başlayacak olan ve yaklaşık 6 bin 500 işçinin katılacağı sendika delege seçimleri öncesinde başkan adaylarının yoğun çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.

Adaylar arasında bulunan Recai Karabulut, ekibiyle birlikte seçim öncesinde tüm çalışanların sorunlarıyla tek tek ilgilenmeye çalıştıklarını, GELİN BİRLİKTE YÖNETELİM sloganıyla çıktıkları bu yolda, yapılan her türlü haksızlığa rağmen vazgeçmeyeceklerini, seçilmeleri halinde BOSCH A.Ş çalışanlarını güzel günlerin beklediğini söyledi.

Çalışanlar arasında yapılan anketlerde Recai Karabulut ve listesinin önde olduğu, seçimde zaferi kazanmaya yakın olduğu şimdilik gelen haberler arasında yer alıyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>