Son Dakika
24 Ekim 2016 Pazartesi

Borusan Quartet ve Burhan Öçal Bursalıları coşturdu

Nilüfer Belediyesi’nin düzenlediği konserde sahneye çıkan Borusan Quartet ve Burhan Öçal, müzik tutkunlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

12 Nisan 2015 Pazar, 17:48
0

Usta sanatçıları ve farklı tarzlarda müzik yapan gruplarını sanatseverlerle buluşturan Nilüfer Belediyesi, kültür sanat etkinlikleri kapsamında bu defa Borusan Quartet ve Burhan Öçal konserine ev sahipliği yaptı. Fethiye Kültür Merkezi’nde gerçekleşen konsere Borusan Quartet ve Burhan Öçal hayranlarının ilgisi büyüktü. İki bölümden oluşan konserin ilk bölümünde geniş bir repertuara sahip olan Borusan Quartet, tango ve klasik müzik eserleri seslendirdi. Konserin ikinci bölümünde sahneye çıkan perküsyonun usta ismi Burhan Öçal da, Borusan Quartet grubuna eşlik etti.
Konserin bir bölümünde de darbuka solo yapan Burhan Öçal dakikalarca ayakta alkışlanırken Borusan Quartet da izleyicilerden tam not aldı. Konserin sonunda Nilüfer Belediyesi Meclis Üyesi Nilgün Berk, hayranlarına müzik ziyafeti sunan Borusan Quartet ve Burhan Öçal’ı kutlayarak çiçek verdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>