Son Dakika
21 Ocak 2017 Cumartesi

BOCCE-PETANK’da Yıldırım fırtınası

Yıldırım BelediyesporBocce-Petank takımı, Mersin’de düzenlenen terfi karşılaşmalarında 2’nci olarak 2. Lig’e yükselme başarısı gösterdi.

08 Şubat 2016 Pazartesi, 11:12
Yıldırım

‘Amatör sporun merkezi Yıldırım’ anlayışı doğrultusunda çalışmalarında hız kesmeyen Yıldırım Belediyesi, Bocce-Petankbranşında önemli bir başarı elde etti. Yıldırım Belediyespor Bocce-Petank takımı, 28-31 Ocak tarihlerinde Mersin’de düzenlenen ve 54 takımın katıldığı terfi müsabakalarında 2’inci olarak 2. Lig’e yükseldi. Sporun her branşında ‘marka şehir’ hedefine ulaşma yolunda elde edilen başarının oldukça önemli olduğunu söyleyen Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, “Bocce-Petank ülkemizde fazla bilinen ve tercih edilen bir spor olmamasına rağmen Yıldırım Belediyesi olarak sporun her branşına olduğu gibi bu spora da önem veriyoruz. İlçemizin adını ülke çapındaki bu tarz organizasyonlarda duyuran sporcularımızı tebrik ediyorum. İlerleyen süreç içerisinde de amatör spora verdiğimiz desteklerimizi devam ettireceğiz” ifadelerini kullandı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>